Rent

Käesoleval ajal MASSIN minilaadureid ja miniekskavaatoreid rendile ei anna. Selle alternatiiviks pakume pigem soodsa hinnaga massinate endale ostu või liisimist.

Rentimine on kindlasti üks üsna hea võimalus oma tehnikavajaduse rahuldamiseks. Aga nii mõneski olukorras tasuks kaaluda selle asemel hoopis endale vajaliku massina soetamist või liisimist.

- kas oled arvutanud, kui suured on tegelikult masinate rendile tehtud kulutused?
LIhtne arvutus näitab, et võibolla juba ca 60 rendipäeva kulu eest saab soetada näiteks täiesti korraliku miniekskavaatori. Päriseks. Arvatavasti ei jätku talle alati ja pidevalt tööd, aga siis jääb veel võimalus massin omakorda heale kolleegile rendile anda.


- kas oled analüüsinud, kui palju aega kulub rendimasinate otsimisele, läbirääkimistele, broneerimisele, edasi-tagasi kohaletoomisele-äraviimisele jne?
Seda aega ja neid kulutusi saaks kasutada pigem oma klientide tellimuste täitmiseks.

- kas on juhtunud, et just kõige kibedamal hooajal on kõik rendimasinad kinni, töögraafik segi löödud ja terendamas trahvid tööde hilinemise eest?
Ka selles mõttes annab oma massin teatava kindlustunde. Tõsi, massin võib alati rikki minna, aga seda võib juhtuda nii oma massina kui ka rendimasinaga. Mõlemal juhul tuleb seda remontida.

Kui tundub, et masina ostmine võiks olla mõistlik alternatiiv rentimisele, küsi pakkumist!
Email again: